Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, w gościnnych wnętrzach Dobroteki. Jest to sklep meblowy z meblami wysokiej jakości, który zlokalizowany jest w Dobrodzieniu w województwie opolskim. Dobroteka to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które powinien odwiedzić każdy miłośnik sztuki meblarskiej oraz pasjonat designu. 

Dobroteka to idealna przestrzeń na biznesową sesję zdjęciową.

Styl, artyzm, elegancja

Dobroteka to przestrzeń, która łączy w sobie: salon meblowy z galerią sztuki oraz miejscem, gdzie spotykają się ludzie pełni pasji i kreatywności, dla których design jest ważnym elementem życia. W Dobrotece, oprócz wyjątkowej ekspozycji mebli od najlepszych producentów, znajdziemy także: wzorcownię, przestrzenie dla projektantów, galerię wystaw artystycznych, audytorium z salą konferencyjną, czytelnię, apartament wzorcowy, ogród zimowy oraz największy w Polsce mebel relaksacyjny. Ponadto, w Dobrotece funkcjonuje także Bistro, które serwuje gościom potrawy wysokiej jakości, których smak zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających klientów. Warto również zwrócić uwagę na samą bryłę budynku Dobroteki, która jest swoistym dziełem sztuki architektonicznej, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Ogród zimowy świetnie prezentuje na zdjęciach w casualowych klimatach.

Dobroteka- adres prestiżu i luksusu

Dobroteka to miejsce, które inspiruje do życia w eleganckim otoczeniu. Jeżeli jesteś estetą, człowiekiem wrażliwym na piękno przedmiotów, to już dziś zaplanuj wizytę w Dobrotece. Jest to miejsce otwarte dla: artystów, architektów, projektantów, twórców i kreatorów, nie tylko sztuki użytkowej. Daj się pochłonąć atmosferze piękna!

Meble prezentowane w Dobrotece to produkty o najwyższej jakości.
Dobroteka to przestrzeń stworzona dla osób kreatywnych.
Na zdjęciu Bogusława Waraksa – Szczygieł podczas wykonywania makijażu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Serdeczne podziękowania dla do Pani Anny Bukartyk z działu marketingu w Dobrotece za życzliwość, gościnność i za zgodę na wykonanie sesji zdjęciowej w tych pięknych wnętrzach.

Autorka zdjęć: Barbara Lutzner/Format.B
Makijaż: Bogusława Waraksa – Szczygieł/Magic Mirror

Salon meblowy Dobroteka

ul. Oleska 35
46-380 Dobrodzień
woj. opolskie
tel. 34-372-49-01
dobroteka@dobroteka.pl

Zadbaj o wysokiej jakości wizerunek w internecie. Zamów profesjonalną sesję wizerunkową. Więcej szczegółów oferty znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *