artykuł reklamowy

Do niedawna tlenoterapia hiperbaryczna była dostępna tylko dla mieszkańców: dużych ośrodków miejskich, kuracjuszy profesjonalnych centrów rehabilitacyjnych czy ośrodków odnowy biologicznej. Od kwietnia 2021 roku, możemy skorzystać z tlenoterapii także w Kluczborku w Certyfikowanym Gabinecie Tlenoterapii Hiperbarycznej ProOxygen, którego właścicielką jest Iwona Prochota.

Gabinet Hiperbaryczny ProOxygen znajduje się w Kluczborku tuż obok dworca PKS.

Poznaj tlenoterapię hiperbaryczną

W gabinecie Iwony Prochoty znajduje się nowoczesna komora hiperbaryczna (widoczna na zdjęciu powyżej), będąca innowacyjnym urządzeniem, do którego dostęp miała do niedawna tylko bardzo wąska grupa odbiorców. Dzisiaj, z zalet hiperbarii może skorzystać każdy z nas. Sesja w komorze hiperbarycznej trwa 90 minut. W tym czasie możemy: czytać ulubioną książkę lub czasopismo, słuchać muzyki albo spać. Kiedy my będziemy oddawać się błogiemu relaksowi, nasz organizm przyjmować będzie wysokiej jakości tlen, który ma bardzo pozytywny wpływ na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Gabinet Hiperbarycznej ProOxygen to miejsce, w którym uzyskasz pakiet informacji z zakresu tlenoterapii.

Nowoczesna metod dbania o zdowie

– Od wielu lat interesuję się zdrowym stylem życia – mówi Iwona Prochota. – Pierwszy kontakt z tlenoterapią hiperbaryczną miałam w styczniu 2021r. Byłam zachwycona jej efektami. Wtedy zrozumiałam, że chce promować hiperbarię w moim regionie- dodaje. Właścicielka gabinetu regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu tlenoterapii, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkolenia. Cały czas uzupełnia biblioteczkę, w której znajdują się pozycje książkowe z zakresu tlenoterapii. Są one dostępne dla klientów ProOxygen.

Sesja w komorze hiperbarycznej jest dedykowana osobom w każdym wieku (małe dzieci wchodzą do komory z opiekunem). Cena jednej sesji to 120 zł. W sprzedaży dostępne są eleganckie vouchery prezentowe, na dowolną liczbę sesji. Więcej informacji o Gabinecie Hiperbarycznym, ProOxygen Iwony Prochoty można znaleźć:

Gabinet Hiperbaryczny ProOxygen zlokalizowany jest w Kluczborku na ul. Moniuszki 11, tuż obok dworca PKS i Targu Miejskiego. Przy gabinecie znajduje się bezpłatny parking.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń: 724 155 497

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *