> ARTYKUŁ REKLAMOWY <<<

Czy zdarzyło Ci się wydać pieniądze na źle dobrany: podkład, korektor lub paletkę cieni, którą użyłaś tylko raz? Czy obiecywałaś sobie, że będziesz dokonywać przemyślanych zakupów kosmetycznych i nie pozwolisz sobie na spontaniczne decyzje, których później żałujesz? Czy wykonany przez Ciebie makijaż, zamiast powodem do radości okazywał się źródłem Twojego zdenerwowania i frustracji? Jeśli na jedno z tych pytań, odpowiedziałaś pozytywnie, to istnieje recepta na Twoje bolączki i zmartwienia. Jest nią: lekcja makijażu u Bogusławy Waraksa – Szczygieł, podczas której w miłej i przyjanej atmosferze poznasz zasady makijażu, z których będziesz korzystać każdego dnia.

Na lekcji makijażu, klientka samodzielnie wykonuje cały make – up.

Makijaż krok po korku

Jak wygląda lekcja? Trwa ona trzy godziny i składa się z kilku etapów. Na początku ma miejsce krótka analiza kosmetyków, które klienta przynosi na spotkanie, ponieważ na lekcji uczysz się wykonywać makijaż przy użyciu produktów, które już posiadasz, aby zminimalizować konieczność dokupywania nowych kosmetyków. Następnie, ma miejsce rozmowa na temat sposobu przygotowania skóry do nałożenia makijażu oraz prawidłowej technice jego zmywania. Wszystkie zebrane informacje, uczestniczka lekcji zapisuje w specjalnym notatniku, który otrzymuje w ramach zajęć. Następnie, krok po kroku, następuje nauka samodzielnego wykonywania makijażu. Dowiadujemy się m.in.: jakie są etapy prawidłowo wykonanego make-upu, jakie kolory i kosmetyki pasują do naszej cery i na co powinno się zwrócić uwagę przy jego nakładaniu. Cała lekcja przebywa w bardzo miłej atmosferze, ponieważ Bogusia jest osobą niezwykle kontaktową i bardzo szybko nawiązuje nić porozumienia z swymi klientkami.

Lekcja makijażu biznesowego u Bogusławy Waraksa – Szczygieł.

Lekcja makijażu dla każdej z nas

Bogusława Waraksa- Szczygieł to właścicielka firmy Magic- Mirror. Sztuka makijażu, od zawsze była Jej wielką pasją, którą rozwijała pod czujnym okiem takich instruktorów jak: Agata Szulc z Lala Beauty Academy we Wrocławiu oraz Karolina Matraszek oraz Daniel Sobieśniewski z PRO Make Up Academy w Warszawie. Bogusia cały czas inwestuje w podnoszenie swoich kwalifikacji i uczestniczy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Nie tylko wykonuje profesjonalne makijaże, ale także narzuca sobie wysokie standardy higieny i sterylności w trakcie pracy oraz utrzymuje przyjazną i swobodną atmosferę podczas pracy z klientą, co jest bardzo ważne gdy maluje Panie przed mocno stresującymi wydarzeniami np.: ślubem.

Z całą pewnością, lekcja makijażu u Bogusławy Warkasa – Szczygieł będzie idealnym prezentem dla kobiety w każdym wieku, bez względu na jej dotychczasowy poziom umiejętności w tej dziedzinie. Uczestniczkami zajęć są Panie, dla których makijaż jest czymś całkowicie nowym oraz osoby, które planują związać swoją przyszłość z branżą beauty. Oprócz potężnej dawki wiedzy, każda klientka w ramach lekcji, otrzymuje: drukowany poradnik, w którym znajdują się niezbędne informacje do wykonania samodzielnego makijażu w domu wraz z listą sprawdzonych drogerii i sklepów, gdzie można zakupić niezbędne produkty kosmetyczne. Dodatkowo, każda klienta otrzymuje także mały giftbag z potrzebnymi do makijażu akcesoriami oraz na sam koniec wykonanych- jest na pamiątkę- kilka zdjęć, które uwieczniają gotowe makijażowe dzieło.

Koszt trzygodzinny zajęć to: 200 zł. Istnieje możliwość odbycia lekcji w siedzibie firmy Magic- Mirror, czyli na Przysiółku Wawrzyńcowskim, który znajduje się tuż obok Kluczborka lub w swoim zaciszu domowym. Na lekcję można umówić się telefonicznie: 508 367 458, mailowo: bwaraksa@wp.pl lub za pomocą mediów społecznościowych.

Efektem końcowym lekcji makijażu jest mini sesja zdjęciowa.

Makijaż to nie tylko metoda, która pomaga wydobyć nasze piękno, jest to także wspaniałe hobby oraz sposób na relaks, którego tak bardzo nam potrzeba w dzisiejszych, pandemicznych, czasach.

Więcej o Bogusławie Waraksa- Szczygieł oraz firmie Magic-Mirror znajdziesz w mediach społecznościowych:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *