>>> ARTYKUŁ REKLAMOWY <<<

Szukasz DJ na imprezę rodzinną lub potrzebujesz specjalistów od nagłaśniania wydarzeń kulturalnych bądź sportowych? Koniecznie sprawdź kompleksową ofertę firmy “Motto- muzyczna oprawa Twojej imprezy”, która swoją siedzibę ma w Jasieniu obok Kluczborka. 

Motto obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych, dysponując szerokim wachlarzem różnorodnej gatunkowo muzyki. To właśnie Motto jest odpowiedzialne za muzyczną oprawę sportowych spotkań pierwszoligowej drużyny siatkarskiej KKS Mickiewicz Kluczbork, które odbywają się w hali przy ul. Mickiewicza. Firma obsługiwała także liczne sołeckie spotkania integracyjne takie jak: “Dzień Kobiet” w Kraskowie, spotkanie dożynkowe w Kujakowicach, Turnieje siatkówki plażowej wraz z Beach Party w Lasowicach Małych oraz “Narodowe Czytanie” także w Lasowicach Małych. Motto współpracuje również z Fundacją Siatkarska Akademia Rozwoju Mucha Volley i dba o dobrą zabawę kibiców i zawodników na organizowanych przez nich wydarzeniach sportowych. Skład DJ’ski dostosowuje muzykę do oczekiwań klienta i nie ma znaczenia czy będzie to śląska biesiada czy osiemnastka w klimacie rockowym, Motto posiada różnorodną muzykę na każdą okazję. Dysponują także specjalistycznym sprzętem eventowym. 

Obsługa muzyczna “Turnieju siatkówki plażowej o Puchar Sołtysa Lasowic Małych”

Dj na każdą okazję

Urodziny, jubileusz, andrzejki, mecz czy festyn- Motto zorganizuje wspaniałą imprezę dla Twoich gości. DJ-e posiadają w swojej ofercie liczne zabawy oraz animacje, także w języku śląskim i niemieckim. Grają dla każdego bez względu czy jest to impreza: reggae, disco polo, rock, latino, czy w klimacie śląskich szlagierów. Są elastyczni i chętnie dopasują się do wymagań organizatora. Jeśli więc organizujesz w najbliższym czasie wydarzenie rozrywkowe i potrzebujesz obsługi muzycznej na dobrym poziomie, to już teraz wykonaj telefon do Motto i zarezerwuj termin imprezy.

Oprawa muzyczna meczy drużyny siatkarskiej KKS Mickiewicz Kluczbork

OFERTA:

  • Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, kulturalnych i sportowych. Także w plenerze.
  • Dekoracje LED
  • Aparat natychmiastowy “Polaroid”
Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych

Więcej informacji o firmie można znaleźć na:
Facebooku
Instagramie
tel. 883 046 445

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *