>>> ARTYKUŁ REKLAMOWY <<<

Pielęgnujesz wartości, które niesie ze sobą kontakt z naturą? Doceniasz: piękno roślin, czystość powietrza, urodę krajobrazów oraz ciszę i wytchnienie, które daje relaks z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami, które charakteryzuje wysoka jakość? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące to z całą pewnością, zachwycisz się “Lawendowym Lasem”, czyli plantacją lawendy, która powstała na Wierzchach w powiecie kluczborskim. 

Lawenda zachwyca swoim pięknem. Posiada także wiele zdrowotnych właściwości.

Lawenda & Las & Miód

Do “Lawendowego Lasu” zaprasza jego założycielka- Virginia Kłosińska. Ta energiczna, przedsiębiorcza i pełna pasji kobieta, od kilku lat buduje z mężem Piotrem oazę spokoju na Wierzchach. Plantacja jest efektem ciężkiej pracy połączonej z ogromnym zamiłowaniem do naturalnego stylu życia. Ich przygoda z lawendą rozpoczęła się w 2018 roku od zaledwie kilku sadzonek- dzisiaj posiadają już ponad 800 krzaczków tej rośliny. W kolejnym latach Rodzina Kłosińskich założyła pasiekę oraz uprawę miododajnych roślin. Dzisiaj “Lawendowy Las” to miejsce pełen: miłości do kwiatów i natury, które przeplata się z artystycznym klimatem. 

Już za chwilę na plantacji lawendy rozpocznie się wyjątkowy okres w roku. Od połowy czerwca do połowy lipca, lawenda rozkwitnie w pełnej krasie i pola zdominuje przepiękny lawendowy kolor. Jest to idealny moment, aby przyjechać do “Lawendowego Lasu” na: sesję fotograficzną, piknik na łonie natury lub klimatyczny spacer lawendowymi ścieżkami. Dla wszystkich miłośników lawendy, którzy będą chcieli zabrać jej cząstkę ze sobą do domu, istnieje możliwość zakupu: bukietów oraz naturalnych kosmetyków na bazie lawendy, które ręcznie wykonuje właścicielka plantacji. Virginia, to nie tylko ogrodniczka, ale także florystyka, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje na różnego rodzaju kursach i szkoleniach podczas, których uczy się wykonywać wspaniałe dekoracje kwiatowe.

“Lawendowy Las”  to także pasieka, w której pracowite pszczoły przygotowują przepyszny miód, który jest naturalnym lekarstwem na wiele chorób. Podczas wizyty u Virginii i Piotra, istnieje możliwość zakupienia miodów aromatyzowanych lawendą oraz świec z wosku pszczelego, które także mają szereg zdrowotnych właściwości. Jeśli natomiast marzy Ci się samodzielne wykonanie dekoracji z lawendy, np. przepięknego, lawendowego wianka. który jest wspaniałą ozdobą do włosów, ale także elegancką dekoracją na drzwi- to właścicielka plantacji serdecznie zaprasza na warsztaty ONLINE. Już wkrótce na profilu facebookowym “Lawendowego Pola” pojawi się wydarzenie zapowiadające to spotkanie, dlatego warto uważnie obserwować media społecznościowe.

Miód aromatyzowany lawendą prosto z pasieki “Lawendowego Lasu”.

W zgodzie z naturą

Produkty z “Lawendowego Lasu” są idealnym prezentem na: ślub, komunię czy inne okazje okolicznościowe. Będzie to także wyjątkowy podarunek na Dzień Matki, który zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością każda Mama doceni taki wyjątkowy, naturalny souvenir. Virgnia przygotowuje zestawy prezentowe, które można samodzielnie skomponować zgodnie z upodobaniami klienta. Już dziś warto zaplanować sobie wizytę w “Lawendowym Lasie”, ponieważ lawenda kwitnie zaledwie raz w roku i na kolejną taką okazję, trzeba będzie czekać 12 miesięcy. 

Zachwyć się pięknem otaczającej nas natury i czerp z niej wszystko to co najlepsze. Odwiedź “Lawendowy Las” na Wierzchach w powiecie kluczborskim. To miejsce, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Więcej informacji o “Lawendowym Lesie” zajdziesz w mediach społecznościowych.

https://www.facebook.com/lawendowylas/
https://www.instagram.com/lawendowy.las/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *