Co to jest sesja wizerunkowa?

Sesja wizerunkowa to rodzaj sesji fotograficznej, której głównym celem jest wyposażenie klienta w pakiet zdjęć, których zadaniem jest wykreowanie konkretnego obrazu/ wizerunku osoby fotografowanej. Sesja wizerunkowa, to oprócz sesji: modowych, dziecięcych czy rodzinnych, jedna z najpopularniejszych sesji fotograficznych. W przypadku, przedsiębiorców, sesje wizerunkowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ze względu na powszechne wykorzystanie mediów społecznościowych do pozyskiwania klientów. W dzisiejszych czasach budowanie profesjonalnego wizerunku przedsiębiorcy przy wykorzystaniu wysokiej jakości zdjęć jest punktem obowiązkowym w działaniach marketingowych firmy.

Przykładowe zdjęcie zrealizowane w ramach sesji wizerunkowej.

Dlaczego warto wykonać sesję wizerunkową?

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz firmę? Chcesz zdobyć zaufanie nowych klientów oraz wzmocnić relacje z dotychczasowymi kontrahentami? Pokaż na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych: jak wygląda Twoje miejsce pracy, jakie czynności wykonujesz w swojej profesji oraz jakich narzędzi i sprzętów używasz w firmie. Takie zdjęcia zbudują historię, która będzie świetnym uzupełnieniem treści pisanych zamieszczonych w mediach. Zwróć szczególną uwagę na biznesowe portale społecznościowe takie jak: LinkedIN, gdzie profesjonalne zdjęcia wizerunkowe są istotnym elementem. Zdjęcia wizerunkowe wysokiej jakości wykorzystasz także w różnego rodzaju drukowanych materiałach reklamowych takich jak: ulotki, banery, artykuły prasowe.

Sesja wizerunkowa to inwestycja, która przyniesie Ci konkretne, mierzalne rezultaty w postaci nowych klientów.

Zdjęcie, wykonane w ramach sesji wizerunkowej, które nawiązuje kolorystycznie do kolorów marki. Zdjęcie ukazujące detal, czyli: teczkę firmową.

Sesja wizerunkowa cennik

Proponujemy Ci skorzystanie z kompleksowej oferty wykonania sesji wizerunkowej, której efektem będą 24 zdjęcia. Osobie fotografowanej zapewniamy profesjonalny makijaż, a efekty sesji zdjęciowej zaprezentujemy w formie postów w mediach społecznościowych klienta.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
Zdjęcia wykonana Barbara Krasuska, właścicielka firmy Format B. Barbara to osoba, której aparat fotograficzny towarzyszy od dziecka. Mistrzyni w swoim fachu, która wykonywała zdjęcia dla takich marek jak: Orsay, Pro Academy School of Makeup czy Uniwersytet Ekonomiczny z Wrocławiu. To właśnie Barbara zadba o wykonanie jak najlepszych fotografii, doradzi w jaki sposób należy pozować, aby wyjść najkorzystniej, oraz w jakiej scenerii powinny zostać zrobione zdjęcia. Więcej o Jej dorobku zawodowym przeczytasz tutaj.

Profesjonalny makijaż, który jest niezbędny przy zdjęciach wysokiej jakości, wykona Bogusława Waraksa – Szczygieł, właścicielka firmy Magic – Mirror. Bogusława sztuki makijażu uczyła się od takich mistrzów jak: Agata Szulc z Lala Beauty Academy z Wrocławia oraz Karolina Matraszek oraz Daniel Sobieśniewski z PRO Make Up Academy z Warszawy. Bogusława dobierze makijaż, który podkreśli piękno każdej fotografowanej osoby oraz podpowie jak przygotować skórę, aby makijaż prezentował się jak najkorzystniej. Więcej o Jej dorobku zawodowym przeczytasz tutaj.

Za koordynację sesji, obsługę marketingową wydarzenia wraz z prezentacją rezultatów sesji w postaci: postów na Facebooku/ Instagramie/ Linkedin/ artykułu branżowego odpowiedzialna jestem ja- Katarzyna Zymiak. Obsługi klienta uczyłam się od najmłodszych lat, pomagając w rodzinnej firmie. Techniki sprzedaży, profil klienta, budowanie wizerunku osobistego czy firmowego- te zagadnienia nie mają przede mną żadnych tajemnic. Dodatkowo posiadam pokaźną bazę kontaktów, która pomoże zrealizować sesję zdjęciową w różnych sceneriach, często trudno dostępnych. Więcej o moim doświadczeniu zawodowym, można przeczytać tutaj.

Na sesji zdjęciowej gwarantujemy swobodną atmosferę, w duchu slow – life. Naszym priorytetem jest komfort pracy, dlatego współpraca z nami odbywa się bez zbędnych stresów i napięć.

CENA ZA USŁUGĘ WYKONANIA SESJI WIZERUNKOWEJ ROZPOCZYNA SIĘ OD KWOTY: 1900 zł.
W cenę pakietu nie wchodzą dodatkowe koszty związane z:
– zatrudnieniem: fryzjera, stylisty czy modelek/modeli
– opłatą za miejsce, w którym będzie odbywała się sesja
– obecnością makijażystki podczas całej sesji zdjęciowej
– koszty dojazdu poza Kluczbork

Od lewej: Barbara Krasuska, FORMAT B (foto/video), Bogusława Waraksa – Szczygieł, MAGIC – MIRROR (makijaż), Katarzyna Zymiak, Biuro Marketingowe Słowo – Klucz (tekst/media społecznościowe)

Sesja wizerunkowa Wrocław

Wszystkie trzy pochodzimy z województwa opolskiego, z okolic Kluczborka. Chętnie przyjmujemy obsługujemy klientów w Kluczborku czy w Opolu. Jednak, nasze serca, są bardzo mocne związane są ze Stolicą Dolnego Śląska- Wrocławiem. Uwielbiamy to miasto i dlatego chętnie pracujemy dla Wrocławianek i Wrocławian. Stolicę Dolnego Śląska znamy bardzo dobrze, wiemy gdzie znajdują się: najładniejsze plenery, która restauracja ma wyjątkowy, biznesowy klimat oraz gdzie zlokalizowane są biura z zapierającym dech w piersiach widokiem. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów, która pozwala nam zorganizować sesję zdjęciową na najwyższym poziomie. Do zobaczenia we Wrocławiu- mieście spotkań!

Łączymy siły, aby zaproponować naszym klientom najwyższą jakość usług.
Zapraszamy do współpracy! KONTAKT

ZOBACZ efekty naszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *