Województwo opolskie może poszczycić się profesjonalnym 9- dołkowym polem golfowym, które zlokalizowane jest w Kamieniu Śląskim. Na obiekcie, rozgrywane są prestiżowe zawody na skalę całego kraju. Poznajcie Karolinka Golf Park- miejsce sportu i relaksu w skład, którego wchodzi: pole golfowe, restauracja oraz Country Club.

Karolinka Golf Park to przepięknie zlokalizowane miejsce rekreacji.

Golf-Twoje nowe hobby

Golf, do niedawna, kojarzył się z luksusową rozrywką starszych Panów. To już przeszłość. Dzisiaj w golfa grają dzieci, które uczęszczają na zajęcia w ramach półkolonii, a swoją przygodę z golfem w Kamieniu Śląskim można rozpocząć już od 30 zł/ za godzinę. Wystarczą tylko chęci oraz wygodne buty sportowe. Karolina Golf Park to miejsce przyjazne i otwarte na nowe osoby. Nie należy martwić się brakiem wiedzy, sprzętu czy niewielkimi umiejętnościami sportowymi- profesjonalnie przygotowana kadra trenerów, wyjaśni wszystkie zasady i reguły obowiązujące w tej dyscyplinie sportowej. Dodatkowo Karolinka Golf Park oferuje członkostwo, które upoważnia do: nielimitowanej gry na polu golfowym przez cały rok kalendarzowy, zniżek w wypożyczalni sprzętu, zniżek na koszyki piłek do trenowania i nie tylko. Członkostwo umożliwia również korzystanie z oferty partnerskiej we współpracy z innymi polami golfowymi w Polsce, gdzie można wykupić grę w promocyjnych cenach. Dodatkowo każdy Klubowicz otrzymuje pakiet startowy, w którym znajduje się np. voucher na lekcję z trenerem.

Karolinka Golf Park zachwyca urokliwymi zakątkami.

Karolinka Golf Park- idealne miejsce na urlop

Kamień Śląski to malowniczo położona miejscowość, w której znajdziemy liczne atrakcje turystyczne. Są to idealne tereny na turystykę: rowerową, biegową czy Nordic Walking. Warto dodać, że w okresie zimowym, pole golfowe zamienia się w trasy przygotowane specjalnie pod narty biegowe. Koniecznie trzeba wspomnieć także o restauracji, która funkcjonuje w Karolinka Golf Park. Serwowane są w niej wyjątkowe potrawy kuchni międzynarodowej, a szefem kuchni jest Pan Dawid Bronowicki- kucharz z wieloletnim doświadczeniem, który zdobywał je m.in. na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Jeśli więc szukasz pomysłu na urlop połączony z grą w golfa czy jazdą na biegówkach, już dziś zaplanuj swój pobyt w Karolinka Golf Park.

Pole Golfowe z lotu ptaka.

Karolinka Golf Park
tel. 537 677 000
e-mail: recepcja@karolinkagolfpark.pl
Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *