Otwarcie AGA YOGA w Kluczborku

AGA YOGA- taką nazwę nosi przestrzeń zdrowia, ruchu i dobrej energii, która została oficjalnie otwarta 21 września na Podwalu 24 w Kluczborku. Pomysłodawczynią oraz właścicielką tego wyjątkowego miejsca jest Agnieszka Lasota- Kluczborczanka i przedsiębiorczyni, ale przede wszystkim joginka z 12- letnim doświadczeniem. Pani Agnieszka jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, instruktorką rekreacji ruchowej w zakresie Hatha Joga (kierunek prowadzony przez prof. AWF dr. hab. Janusza Szopę AWF Katowice), certyfikowaną nauczycielką jogi dla dzieci, instruktorką Aerial Yogi oraz edukatorką w Akademii Edukacji w Krakowie. Zaraża miłością do yogi ludzi w całej Polsce. Od wielu lat, z sukcesem, prowadzi szkołę jogi dla dzieci pod nazwą ”Gimnastyka Joga Smyka”.

Oficjalne otwarcie nowego miejsca rekreacyjnego w Kluczborku, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Przybyli znamienici Goście z całej Polski. Nauczyciele i promotorzy jogi w naszym kraju, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz animatorzy lokalnego życia sportowo-rekreacyjnego z Kluczborka. Pojawiła się także duża grupa miłośników tej formy ćwiczeń. Po oficjalnym otwarciu oraz życzeniach i gratulacjach przekazanych Pani Agnieszce, odbył się pokaz jogi wykonany przez najmłodszych kursantów oraz wykład: Piyush Mittal – pt. “Co to jest Yoga”. Następnie odbyła się praktyka jogi z Wiktorem Morgulcem oraz wieczorny koncert relaksacyjny zespołu SoundLove Medicine. Wszystkim punktom programu towarzyszył zdrowy poczęstunek oraz aromatyczna kawa i herbata.

Oferta zajęć w AGA YOGA jest bardzo bogata i z całą pewnością, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Pilates; Hatha Joga dla początkujących; Relaksacja- uspokojenie myśli oraz wyciszenie w hamakach; Poranki Pilastes Senior; Joga dla dzieci; Family Yoga; Poranki z Jogą dla początkujących; Kurs Mindfulness MBSR; Aerial Yoga; Poranki z Hatha Joga i wiele innych. Centrum AGA YOGA to przestrzeń, która wyróżnia się: przepiękną aranżacją wnętrza, świeżością oraz innowacyjnością. Piękny wystrój, dobra lokalizacja w centrum miasta oraz parking- to tylko niektóre zalety tego miejsca. Jednak, przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na wysoką jakość usług i ciekawą ofertę, która wróży temu miejscu sukces. Życzylibyśmy sobie więcej tak profesjonalnych miejsc na mapie Kluczborka.

Więcej na temat Agnieszki Lasoty oraz zajęć w nowo powstałym centrum AGA YOGA można przeczytać tutaj:

https://agnieszkalasota.pl/

https://www.facebook.com/agajogalasota/