Zmieniające się pory roku, to bardzo wdzięczny pomysły na odświeżenie firmowej reklamy. Warto zaplanować nową szatę graficzną do mediów społecznościowych, przygotować promocje sezonowe czy zorganizować wydarzenia promocyjne zgodne z daną porą roku. Przedstawiamy Wam kilka JESIENNYCH pomysłów, które można wykorzystać, aby zainteresować swoją ofertą nowych klientów.

Jesień to pora roku, która zachwyca paletą barw.

Jesień pełna kolorów

Elementy, które kojarzą się z jesienią, które można wykorzystać w reklamie:
a) PRZYRODA:
– kolorowe liście
– dynie
– jarzębina
– jabłka
– gruszki
– śliwki
– kasztany, żołędzie, szyszki
– wrzosy
– kolorowe leśne aleje i ścieżki
b) DEKORACJE:
– przytulne koce/pledy
– świece, ciepłe światło lamp
– jesienne wianki na drzwi
c) AKCESIORIA:
– kalosze
– szal, chusta
– parasol
d) AKTYWNOŚCI:
– czytanie książek
– zbieranie grzybów
– spacery po lesie
– picie herbaty z miodem i cytryną
– tworzenie ręcznie robionych, jesiennych dekoracji

Dynie, zaraz obok kolorowych liści, to główny symbol jesieni.

Pinterest- miejsce pełne inspiracji

Jeśli szukasz pomysłu na jesienne wystrój biura, albo na jesienne gadżety promocyjne dla klientów to koniecznie zerknij na portal społecznościowy o nazwie “PINTEREST”. Tam po wpisaniu słowa: jesień lub autumn, znajdziesz mnóstwo jesiennych inspiracji. Klienci uwielbiają nowości, które są dostosowane do zmieniających się pór roku. Warto o tym pamiętać i regularnie wprowadzać aktualności w swojej firmie. Jeśli jednak zabranie Ci pomysłu lub czasu na wprowadzenie jesiennych zmian w reklamie to zapraszamy do KONTAKTU, chętnie pomożemy i wspólnie wykreujemy jesienną akcję promocyjną!

Ten artykuł należy do cyklu tekstów pt. “Podstawy marketingu”, w którym opisujemy zagadnienia związane z szeroko pojętym marketingiem. W przystępny i zrozumiały sposób tłumaczymy, często skomplikowane marketingowe pojęcia i zagadnienia.

Chcesz wiedzieć więcej na temat marketingu? Zawsze warto sięgnąć po dobrą książkę. Wiele ciekawych, branżowych lektur znajdziesz w sklepie TaniaKsiążka.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *